Predstavenie spoločnosti 3Diggers

Predstavenie spoločnosti 3Diggers

Predstavenie spoločnosti 3Diggers

Spoločnosť 3Diggers bola založená v roku 2013 hlavne na SLA a priemyselných FDM, od roku 2018 pridáva výrobnú linku pre stolné počítače a 3D FDM tlačiarne.
6 dôvodov, na ktoré sa môžete spoľahnúť na 3Diggers.

3Diggers je od roku 2012 zameraný na materiály a stroje na 3D tlač a je jedným z najsilnejších poskytovateľov 3D tlače.

Vývoz

Čína domáca (80%), Ázia (10%), Európa a Amerika (keďže sme od roku 2019 práve začali s predajom do ďalších krajín priamo našim zákazníkom).
Od roku 2012 popredný výrobca 3D tlače v Číne. Špičková značka Číny, určite nielen LACNO. Tlačové stroje a vlákna 3Diggers sa exportovali do viac ako 30 krajín.

Vysoká kvalita

CE, RoHS, FDA, ISO9001, certifikáty Design Patent atď., Zo štandardnou 2-ročnou zárukou. 100% výstupná kontrola kvality a dlhodobé testovanie každého produktu pred odoslaním.

Bezkonkurenčná cena

Veľkovýroba a dobre vyškolení pracovníci vo výraznej miere prispievajúk dlhodobému  znižovaniu výrobných nákladov. Vďaka 3Digger sa z vás stala najnižšia cena, aby ste sa stali najkonkurencie schopnejším predajcom vo vašom regióne.

Inovatívna kultúra

3Diggers verí, že inovácia je motorom obchodného rastu. Silný tím kvalifikovaných odborníkov v oblasti výskumu a vývoja sa už 8 rokov zameriava na 3D tlač.

Krátke dodacie lehoty

100 pracovníkov v našej továrni na 10 000 metrov štvorcových každý rok vyrobí 20 000 súprav strojov. Vaše urgentné objednávky môžeme mať pripravené už za 1 týždeň.

Zákaznícky servis

Vďaka špičkovému predaju s profesionálnymi zručnosťami sa nikdy nebudete cítiť ťažko pri komunikácii s továrňou, všetci pracovníci 3Diggers budú stáť pri vás, budú poskytovať VIP služby bez ohľadu na predpredaj alebo popredajný predaj.
   
Počet tamestnancov vo vedení spoločnosti : 5
Najpredávanejší model tlačiarene : tlačiarne pre domáce použitie FDM F300 a F400.


         

Aká je vaša reakcia na článok?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0