Craftware SK version

Craftware SK version

Craftware SK version

Kvalita 3D tlače závisí od mnohých faktorov.
-Presná kalibrácia našej tlačiarne.
-Presný dizajn modelu.
-Distribuujte produkt (model), ktorý sa má vytlačiť, do kódov, ktoré je možné interpretovať pomocou 3D tlačiarne, tj naplánujte ich krájanie.
Pozrime sa teda na tretí bod procesu a pozrime sa
náš najobľúbenejší krájací program.
(Tu by som poznamenal, že nejde o príspevok podporovaný vývojárom softvéru.)
Program Craftware je vývojom spoločnosti CraftUnique Kft., Spoločnosti špecializovanej na výrobu úplne 3D maďarských tlačiarní.
CraftWare má užívateľsky prívetivé a graficky príťažlivé užívateľské rozhranie, ktoré mnoho ľudí porovnáva so Simplify3D. CraftWare si určite zaslúži pozornosť, pretože sa predstavuje ako bezplatná alternatíva k populárnym programom na krájanie 3D tlačiarní forint pre 3D tlačiarne forint. CraftWare, ktorý vyvinul výrobca 3D tlačiarní CraftBot, je kompatibilný s takmer všetkými 3D tlačiarňami „FDM“. Prvá vec, ktorú si používatelia všimnú, je farebné a intuitívne rozhranie, ktoré poskytuje úplnú transparentnosť v nastaveniach 3D tlače.
Medzi ďalšie pozoruhodné vlastnosti patrí interaktívna správa tlače, simulácia tlače, ktorá znižuje celkovú dobu montáže a poskytuje optimalizovanú podporu modelu. Pomocou prehliadača G-kódu môžu používatelia sledovať každú vrstvu tlače po vrstve zo všetkých možných uhlov, čo poskytuje 360 ​​° pohľad na model.
Podľa výrobcu používa krájač algoritmus, ktorý vytvára najoptimálnejšiu možnú cestu tlačovej hlavy pre 3D tlač. Na CraftWare je navyše možné modely ľahko škálovať, otáčať a klonovať pred usporiadaním na virtuálnej tlačovej platforme.
Aká je genialita programu? Intuitívne a farebné pracovné rozhranie, ktoré sa dá porovnať iba s platenými alternatívami ako napr. a Simplify3D.
Aby sme spomenuli negatívum, niektorí používatelia tvrdia, že kvalita tlače nie je rovnaká ako v prípade Cura alebo Simplify3D. Na druhej strane, naše skúsenosti po takmer 8 mesiacoch používania a výroby stoviek konečných produktov nás presvedčili o presnom opaku. Program generuje vynikajúcu kvalitu výroby.
Odporúčame ho predovšetkým začiatočníkom i skúseným používateľom, pre ktorých je dôležité prehľadné a intuitívne grafické rozhranie.
Kde si to môžem stiahnuť? Na webovej stránke CraftBot:
https://craftbot.com/software

Cena: Zadarmo


Operačný systém: Windows, Mac, Linux

Aká je vaša reakcia na článok?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0